Przyjaciele 5: The One With The Cop (16)

Przyjaciele 5: The One With The Cop (16)

(Friends: The One With The Cop)

serial komediowy USA 1998-1999
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Andrew Tsao
W skrócie:Joey ma sen, w którym jest chłopakiem Moniki. Po przebudzeniu głęboko wierzy, że naprawdę jest w niej zakochany. Opowiada sen Monice...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 25 października
za 11 dni
18:00 Comedy Central
niedziela, 27 października
za 13 dni
14:30 Comedy Central

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje a robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie uważają, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Joey ma piękny sen, w który to on, a nie Chandler, jest chłopakiem Moniki. Po przebudzeniu głęboko wierzy w to, że naprawdę jest w niej zakochany. Początkowo męczy się myślą, że zauroczył się w dziewczynie najlepszego kolegi. Po jakimś czasie jednak zwierza się Monice i opowiada jej swój sen. Ta jest kompletnie rozbawiona historią i zapewnia go, że tak naprawdę nie jest w niej zakochany. Przekonuje go, że jedynie podświadomie marzy o poważnym związku. Taka teoria bardzo odpowiada Joeyowi. Przekonany o słuszności słów Moniki postanawia nakłonić Rachel, aby się z nim umówiła. Ta jednak odmawia. Joey nie poddaje się i szuka szczęścia gdzie indziej. Szybko dochodzi do wniosku, że mężczyzna poszukujący stałej partnerki staje się w oczach samotnych kobiet niesamowicie atrakcyjny. Tymczasem Rachel pomaga Rossowi kupić nową kanapę. Wniesienie jej do mieszkania okazuje się trudnym zadaniem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także