Przyjaciele 5: The One In Vegas - Part 1 (23)

Przyjaciele 5: The One In Vegas - Part 1 (23)

(Friends: The One In Vegas - Part 1)

serial komediowy USA 1998-1999   b.o.
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Kevin Bright
W skrócie:Monica i Chandler postanawiają polecieć do Las Vegas. Chcą zrobić Joeyowi niespodziankę. Są przekonani, że pracuje on na planie filmu. Phoebe decyduje się wyjechać z nimi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje a robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie uważają, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Z okazji rocznicy ich pierwszej randki Monica i Chandler postanawiają polecieć do Las Vegas i zrobić Joeyowi niespodziankę. Wszyscy są bowiem przekonani, że Joey pracuje w Las Vegas na planie filmu. Kiedy Monica i Chandler rozmawiają o swoich planach z Phoebe, ona również chce jechać z nimi. Za jej namową do wspólnego wyjazdu obiecują przyłączyć się także Ross i Rachel. W trakcie podróży Phoebe przez przypadek zdradza, że Monica jadła niedawno lunch ze swoim byłym narzeczonym, Richardem. Chandler początkowo udaje, że go to nie dotknęło. W rzeczywistości ma Monice za złe, że nie powiedziała mu tego sama. Rachel i Ross, którzy nie mogli polecieć tym samym samolotem i planują dołączyć do grupy dzień później. Rachel korzysta z okazji, że jest sama w domu, i chodzi po mieszkaniu nago. Nie wie, że ze swojego mieszkania widzi ją Ross.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)