Przyjaciele 4: The One With Joey's Dirty Day (14)

Przyjaciele 4: The One With Joey's Dirty Day (14)

(Friends: The One With Joey's Dirty Day)

serial komediowy USA 1997-1998   b.o.
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Peter Bonerz
W skrócie:Joey wraca z ryb. Nieprzyjemnie pachnie, a nie ma czasu na prysznic. Na planie filmu zostaje przyłapany, kiedy myje się pod prysznicem, który znajduje się w garderobie słynnego aktora.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 20 lipca
za 9 dni
19:00 Comedy Central
wtorek, 21 lipca
za 10 dni
12:00 Comedy Central
czwartek, 23 lipca
za 12 dni
22:00 Polsat Comedy Central Extra

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy mają ponad dwadzieścia lat, są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Joey był na rybach. Wraca przesiąknięty nieprzyjemnym zapachem. Nie ma jednak czasu, żeby wziąć prysznic i jedzie na plan zdjęciowy nowego filmu z Charltonem Hestonem. Zostaje przyłapany, kiedy myje się pod jedynym na planie prysznicem, który znajduje się akurat w garderobie słynnego aktora. Joshua zaprasza Rachel na otwarcie klubu. Dziewczyna ma dylemat, ponieważ obiecała, że zabierze siostrzenicę swojego szefa, Emily do opery. Z kłopotu wybawia ją Ross, który zastępuje ją w roli "opiekunki" Emily. Oboje zresztą świetnie się dogadują. Jednak randka Rachel nie dochodzi do skutku, ponieważ podczas deszczu jej nazwisko zostaje zmazane z listy gości, zaproszonych na otwarcie lokalu. Chandler powoli dochodzi do siebie po rozstaniu z Kathy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także