x
Przyjaciele 2: The One with Phoebe's Dad (9)

Przyjaciele 2: The One with Phoebe's Dad (9)

(Friends: The One with Phoebe's Dad)

serial komediowy USA 1995-1996   od 12 lat
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc
Reżyseria:Kevin Bright
W skrócie:Okazuje się, że zdjęcie nieżyjącego ojca Phoebe było fotografią standardowo załączaną do ramki. Phoebe dowiaduje się od babci, kto jest jej prawdziwym ojcem i postanawia go odnaleźć.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy grupy przyjaciół, mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Okazuje się, że zdjęcie nieżyjącego ojca, które Phoebe trzymała w swoim pokoju było tylko fotografią standardowo załączaną do ramki. Tymczasem Phoebe dowiedziawszy się od babci, kto jest jej prawdziwym ojcem, decyduje się go odnaleźć. Podobno ojciec Phoebe żyje i mieszka w Nowym Jorku. Dziewczyna postanawia pojechać tam w towarzystwie Chandlera i Joeya.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)