Przyjaciele 2: The One with Barry and Mindy's Wedding (24)

Przyjaciele 2: The One with Barry and Mindy's Wedding (24)

(Friends: The One with Barry and Mindy's Wedding)

serial komediowy USA 1995-1996
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc
Reżyseria:Michael Lembeck
W skrócie:Rachel zostaje druhną na ślubie swojego byłego narzeczonego Barry'ego. Chandler spędza dużo czasu przed komputerem. Monica i Richard przeżywają kolejne problemy w swoim związku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy grupy przyjaciół, mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Rachel zostaje druhną na ślubie swojego byłego narzeczonego Barry'ego z Mindy. Z przerażeniem obserwuje, co czeka ją na jej własnym weselu. Chandler spędza dużo czasu przed komputerem. Nawiązuje interesującą znajomość za pośrednictwem Internetu. Monica i Richard przeżywają kolejne problemy w swoim związku. Kiedy dochodzi między nimi do rozmowy na temat posiadania dzieci, okazuje się, że ich zdania na ten temat znacznie się różnią.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)