Przyjaciele 2: The One Where Eddie Won't Go (19)

Przyjaciele 2: The One Where Eddie Won't Go (19)

(Friends: The One Where Eddie Won't Go)

serial komediowy USA 1995-1996
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc
Reżyseria:Michael Lembeck
W skrócie:Chandler twierdzi, że jego współlokator musi się wyprowadzić. Joey na nowo zamieszkuje z Chandlerem. Monica i Rachel rozmyślają nad tym, co im opowiedziała Phoebe po lekturze pewnej książki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy grupy przyjaciół, mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Chandler twierdzi, że jego nowy współlokator, Eddie, musi się wyprowadzić i całkiem poważnie wprowadza tę decyzję w czyn. Joey skwapliwie wykorzystuje okazję i na nowo zamieszkuje z Chandlerem. Tymczasem Monica i Rachel popadają w zadumę nad tym, co im opowiedziała Phoebe po lekturze pewnej książki o psychice współczesnych kobiet.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)