Przygody Merlina 3: Królowa serc (36)

Przygody Merlina

sezon 3 odc. 36: Królowa serc

(The Adventures of Merlin: Queen of Hearts)

serial fantasy Wielka Brytania 2010   od 12 lat
Występują:Colin Morgan, Bradley James, Anthony Head, Richard Wilson
Reżyseria:Ashley Way
W skrócie:Morganę nieustannie męczy koszmar, w którym Ginewra jest koronowana na królową. Żąda zemsty na całym rodzie Pendragona. Merlin stara się pomóc przyjaciołom.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja przygód młodego czarodzieja Merlina oszałamia jeszcze większym rozmachem inscenizacyjnym i bogactwem efektów specjalnych. Ponownie wkraczamy do krainy magii, gdzie Merlin wypełnia swoje przeznaczenie. Merlin (Colin Morgan) jest jeszcze chłopcem, ale na jego barkach ciąży ogromna odpowiedzialność. Strzeże on bezpieczeństwa Artura (Bradley James), swojego przyjaciela i następcy tronu, który ma w przyszłości władać legendarnym Camelotem. Czarodziej musi ukrywać swoje magiczne umiejętności, ponieważ ich ujawnienie grozi śmiercią. W tej serii czyha na niego jeszcze większe niebezpieczeństwo - siły zła zjednoczą się, aby pokonać Merlina i Artura. Dojdzie do największej batalii o Camelot. Akcja nowego sezonu sezonu rozpoczyna się rok po tajemniczym zniknięciu lady Morgany (Katie McGrath).

W tym odcinku

Morganę nieustannie męczy koszmar, w którym Ginewra jest koronowana na królową. Staje się coraz bardziej okrutna i żąda zemsty na całym rodzie Pendragona. Oliwy do ognia dolewa wiedźma Morgause, która przestrzega przed sennymi wizjami, które mogą okazać się prorocze. Żąda, by przyrodnia siostra zniszczyła wszystko co łączy Artura i Ginewrę. Morgana knuje intrygę, w wyniku której król każe uwięzić syna, a jego ukochaną skazuje na stos za stosowanie magii. Merlin, który nie może ujawnić swojej prawdziwej tożsamości, stara się pomóc przyjaciołom.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także