Przeprowadzka z miasta 2 (3)

Przeprowadzka z miasta 2 (3)

(Unplugged Nation)

reality show USA 2017   od 12 lat
W skrócie:Johnsonowie na cztery dni porzucą słoneczne wybrzeże Kalifornii na rzecz północnych rejonów stanu. Po tym czasie mają zdecydować, czy są zdecydowani zamienić piaszczyste plaże na górskie krajobrazy

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kilka rodzin zamierza porzucić miasto i planuje przeprowadzkę na odludzie. Przez cztery dni mogą zakosztować nieznanego życia. Mieszkają w domach, gdzie muszą radzić sobie z nowymi problemami, jak brak zasilania czy żywności. Dzięki temu mogą przekonać się, czy warto zmieniać miejsce zamieszkania. Przewodnikiem po nieznanym świecie jest Jay Gruen.

Rodzina Johnsonów na cztery dni porzuca słoneczne wybrzeże Kalifornii na rzecz północnych rejonów tego stanu. Po tym czasie mają zdecydować, czy są zdecydowani zamienić piaszczyste plaże na górskie krajobrazy. Małżonkom towarzyszą dzieci: trzy nastoletnie córki i 9-letni syn. Widzowie przekonają się, czy liczna gromadka poradzi sobie z dala od udogodnień cywilizacyjnych. Ich przewodnikiem jest Jay Gruen. Pod jego okiem Johnsonowie będą pracować na farmie i radzić sobie z problemami.