Przeklęta (46)

Przeklęta (46)

6.7/10

(Mi Adorable Maldición)

telenowela Meksyk 2017   od 12 lat
Występują:Renata Notni, Pablo Lyle, Maya Mishalska, Laura Carmine
Reżyseria:Eduardo Said
W skrócie:Rafael mówi swojemu bratu, że trudno dla niego znaleźć dziewczynę, ponieważ jest on brzydki. Rodrigo chce przebadać swojego konia, ponieważ twierdzi, że wypadek z jego udziałem był zaplanowany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Aurory, która dąży do spełnienia swoich marzeń, mimo przeciwności losu. W dzieciństwie została ona uznana za ucieleśnienie zła przez znachorkę Macrinę. Kobieta odbierała poród, podczas którego zmarła matka niemowlęcia. Plotki rozpowiadane wśród mieszkańców miasteczka doprowadziły do społecznego napiętnowania dziewczynki. Niewinnie oskarżoną bronił Rodrigo. Uczucie młodych ludzi rozwija się przez lata.

W tym odcinku

Rafael mówi swojemu bratu, że trudno dla niego znaleźć dziewczynę, ponieważ jest on brzydki. Rodrigo chce przebadać swojego konia, ponieważ twierdzi, że wypadek z jego udziałem był zaplanowany. Podejrzanym jest Severo. Informacja o ciąży Epifanii trafia do kolejnych osób. Mónica podpuszcza Jerónima, żeby zbliżył się do Aurory. Wspomina też Rodrigowi, że są oni dobrymi przyjaciółmi. Chłopak widzi, jak podczas rozmowy mężczyzna, o którym mu wspominano, całuje dłoń jego ukochanej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także