Przeklęta (2)

Przeklęta (2)

(Mi Adorable Maldición)

telenowela Meksyk 2017   od 12 lat
Występują:Renata Notni, Pablo Lyle, Maya Mishalska, Laura Carmine
Reżyseria:Eduardo Said
W skrócie:Anselmo podupada na zdrowiu. Przed śmiercią mówi córce, jak ma odnaleźć jego siostrę. Aurora jedzie do ciotki do Meksyku. Basilio i Elsa szukają jej bez skutku. Rodrigo kontaktuje się z detektywem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Aurory (Renata Notni), która dąży do spełnienia swoich marzeń, mimo przeciwności losu. W dzieciństwie została ona uznana za ucieleśnienie zła przez znachorkę Macrinę (Socorro Bonilla). Kobieta odbierała poród, podczas którego zmarła matka niemowlęcia. Plotki rozpowiadane wśród mieszkańców miasteczka doprowadziły do społecznego napiętnowania dziewczynki. Niewinnie oskarżoną bronił Rodrigo (Pablo Lyle). Uczucie młodych ludzi rozwija się przez lata.

W tym odcinku

Rodrigo do końca wakacji spotyka się z Aurorą, ale zbliża się dzień jego wyjazdu do szkoły w Nowym Jorku. Anselmo podupadł na zdrowiu, choć ukrywa to przed córką. W dniu pożegnania z przyjacielem, dziewczyna wraca do domu i znajduje ojca leżącego na podłodze. Przed śmiercią mężczyzna mówi jej, jak ma odnaleźć jego siostrę, Brigidę (Paty Díaz). Zdesperowana Aurora, szukając pomocy, której znikąd nie otrzymuje, jedzie do ciotki mieszkającej w Meksyku. Basilio i Elsa szukają jej bez skutku, a Rodrigo pozostaje w stałym kontakcie z detektywem opłacanym przez jego matkę. Chłopak wierzy, że kiedyś odnajdzie przyjaciółkę, o której nie potrafi zapomnieć. Aurora dorasta w domu dobrze sytuowanej Brigidy, która traktuje ją jak służącą.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)