Przed północą

7.0/10 7.9/10

(Before Midnight)

MELODRAMAT USA 2013   od 16 lat
Występują:Ethan Hawke, Julie Delpy, Seamus Davey-Fitzpatrick, Jennifer Prior
Reżyseria:Richard Linklater
W skrócie:Trzecia odsłona romantycznego tryptyku z Ethanem Hawke'em i Julie Deply. W Grecji para rozmawia o przyszłości swojego związku.
Richard Linklater wraca do swego błyskotliwego "Przed wschodem słońca": Francuzka i Amerykanin, znajomi z Wiednia po 20 latach znajomości (w tym małżeństwa) na romantycznych wakacjach w Grecji.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Jesse (Ethan Hawke) i Celine (Julie Deply) są dojrzałą parą. Poznali się kilkanaście lat temu w Wiedniu, ale na pierwszą kawę umówili się dopiero po dziesięciu latach. Wtedy wiedzieli już, że chcą spędzić ze sobą resztę życia, pomimo tego, że Jesse miał za sobą nieudane małżeństwo. Teraz tworzą szczęśliwą rodzinę i wychowują wspólnie kilkuletnie bliźniaczki. Wiodą zwyczajne, niepozbawione codziennych trosk życie. Problemy zweryfikowały ich spojrzenie na miłość i zmieniły ich relacje. Podczas ostatniego wieczoru wakacji w Grecji mają szansę zastanowić się nad wspólnym życiem i podjąć ważne decyzje. Ostatnia część filmowej trylogii Richarda Linklatera ("Przed wschodem słońca", "Przed zachodem słońca"), której bohaterami są Amerykanin Jesse i Francuzka Celine. Ethan Hawke ("Stowarzyszenie umarłych poetów", "Dzień próby") i Julie Deply, nominowana za rolę Celine do Złotego Globu, wraz z reżyserem współtworzyli scenariusz. Przez krytyków ostatnia część jest uważana za najlepszą z całego tryptyku.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)