Proza życia

Proza życia

6.2/10 6.5/10

(Brad's Status)

KOMEDIA USA 2017   od 12 lat
Występują:Ben Stiller, Austin Abrams, Jenna Fischer, Michael Sheen
Reżyseria:Mike White
W skrócie:Brad Sloan postanawia pomóc synowi w wyborze koledżu. Odwiedza z nim kilka uczelni. Spotyka dawnych kolegów, którzy odnieśli sukcesy. Wyprawa skłania do refleksji nad własnymi wyborami życiowymi.
Mężczyzna w średnim wieku pomaga synowi w wyborze studiów. Objeżdża z nim prestiżowe uczelnie. To wiąże się niestety ze spotkaniami z dawnymi przyjaciółmi, których sukces wydaje się pełniejszy.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zbliżający się do pięćdziesiątki Brad Sloan (Ben Stiller) wiedzie spokojne życie u boku kochającej żony Melanie (Jenna Fischer), z którą ma uzdolnionego muzycznie, dorastającego syna Troya (Austin Abrams). Mieszkają razem w domu na obrzeżach Sacramento, jednak ten stan rzeczy ma niebawem ulec zmianie. Troy stoi bowiem przed wyborem koledżu. Brad postanawia pomóc chłopakowi podjąć tę niełatwą decyzję i razem wyruszają zobaczyć uczelnie, w których naukę chciałby podjąć Troy. Wkrótce niewinna wycieczka skłania ojca do refleksji nad własnymi wyborami życiowymi. Zwłaszcza że na jego drodze staną cieszący się sukcesami dawni koledzy ze szkół. Zdjęcia do filmu realizowano w Bostonie i w Montrealu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)