Prosto w serce (93/196)

Prosto w serce (93/196)

serial obyczajowo-komediowy Polska 2010-2011   od 12 lat
Występują:Filip Bobek, Marta Ścisłowicz, Małgorzata Socha, Jacek Braciak
W skrócie:Kuba jest coraz bardziej zakochany w Gośce. Rafał szantażuje Konstancję kompromitującymi zdjęciami. Żąda pieniędzy. Ona wpada na pomysł płatnej sesji zdjęciowej dla miesięcznika 'Celebryci'.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Monika Milewska (Anna Mucha) trenuje boks. Jako wychowanka domu dziecka nie miała w życiu łatwo. Teraz ta pełna temperamentu dziewczyna ma szansę zrobić karierę sportową. Jej plany krzyżuje jedna niefortunna walka. Kontuzja zmusza Monikę do rezygnacji z boksu, który był jej głównym źródłem utrzymania. Zdesperowana postanawia zatrudnić się w firmie Sagowski Development. Tak poznaje byłego kierowcę rajdowego Artura Sagowskiego (Filip Bobek). To spotkanie staje się przełomem życiowym dla obojga... Polska wersja argentyńskiej telenoweli "Jesteś moim życiem" ("Sos mi vida").

W tym odcinku

Kuba jest coraz bardziej zakochany w Gośce. Nie może się pogodzić z faktem, że ona nie traktuje go poważnie. Rafał szantażuje Konstancję. Ujawni jej kompromitujące zdjęcia z Cezarym, jeśli mu nie zapłaci. By zdobyć pieniądze, kobieta sprzedaje wywiad i sesję zdjęciową Artura Sagowskiego z rodziną do miesięcznika "Celebryci". Mimo niechęci mężczyzny, przyszła para młoda i jej prawie adoptowane dzieci siadają przed obiektywem. Sesja nie przebiega zgodnie z ich oczekiwaniami.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także