Prosto w serce (92/196)

Prosto w serce (92/196)

serial obyczajowo-komediowy Polska 2010-2011   od 12 lat
Występują:Filip Bobek, Marta Ścisłowicz, Małgorzata Socha, Jacek Braciak
W skrócie:Cezaremu nie udało się zdobyć pieniędzy na lot do Las Vegas. Rafał i Robert montują nagrania z poczty głosowej Konstancji, by umówić ją na randkę z Cezarym.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Monika Milewska (Anna Mucha) trenuje boks. Jako wychowanka domu dziecka nie miała w życiu łatwo. Teraz ta pełna temperamentu dziewczyna ma szansę zrobić karierę sportową. Jej plany krzyżuje jedna niefortunna walka. Kontuzja zmusza Monikę do rezygnacji z boksu, który był jej głównym źródłem utrzymania. Zdesperowana postanawia zatrudnić się w firmie Sagowski Development. Tak poznaje byłego kierowcę rajdowego Artura Sagowskiego (Filip Bobek). To spotkanie staje się przełomem życiowym dla obojga... Polska wersja argentyńskiej telenoweli "Jesteś moim życiem" ("Sos mi vida").

W tym odcinku

Cezary jest załamany. Wbrew oczekiwaniom nie udało mu się zdobyć pieniędzy na lot do Las Vegas. Monika postanawia, że będzie walczyć z Panterą o fundusze na bilety. Kuba chce zrobić romantyczną niespodziankę Gośce. Zakrada się do jej pokoju. Przypadkowo słyszy rozmowę dziewczyn, która nie jest dla niego przyjemna. Rafał i Robert planują intrygę. Montują nagrania z poczty głosowej Konstancji, by umówić ją z Cezarym na randkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także