Prosto w serce (83/196)

Prosto w serce (83/196)

serial obyczajowo-komediowy Polska 2010-2011   od 12 lat
Występują:Filip Bobek, Marta Ścisłowicz, Małgorzata Socha, Jacek Braciak
W skrócie:Nina nie chce informować Moniki o poszukiwaniu jej przez rodzinę. Tymczasem w firmie Artura trwa zamieszanie. Aneta podejmuje decyzję o własnej działalności. Jej wspólnikiem ma być Żonkil.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Monika Milewska (Anna Mucha) trenuje boks. Jako wychowanka domu dziecka nie miała w życiu łatwo. Teraz ta pełna temperamentu dziewczyna ma szansę zrobić karierę sportową. Jej plany krzyżuje jedna niefortunna walka. Kontuzja zmusza Monikę do rezygnacji z boksu, który był jej głównym źródłem utrzymania. Zdesperowana postanawia zatrudnić się w firmie Sagowski Development. Tak poznaje byłego kierowcę rajdowego Artura Sagowskiego (Filip Bobek). To spotkanie staje się przełomem życiowym dla obojga... Polska wersja argentyńskiej telenoweli "Jesteś moim życiem" ("Sos mi vida").

W tym odcinku

Nina nie chce informować Moniki o tym, że poszukuje jej rodzina. Tymczasem w firmie Artura trwa zamieszanie. Aneta podjęła decyzję o odejściu i założeniu własnej działalności. Jej wspólnikiem ma być Żonkil. Wiki kręci dla niej na pożegnanie poruszający film z udziałem pracowników.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także