x
Prokurator: Słuch absolutny (2/10)

Prokurator: Słuch absolutny (2/10)

serial kryminalny Polska 2015   od 12 lat
Występują:Jacek Koman, Wojciech Zieliński, Magdalena Cielecka, Małgorzata Buczkowska
Reżyseria:Jacek Filipiak, Maciej Pieprzyca
W skrócie:Niewidoma dziennikarka Krystyna odkrywa w studiu ciało koleżanki. Sekcja ujawnia, że kobieta zmarła w wyniku uduszenia. Podejrzenia padają na byłego chłopaka ofiary, uczestnika misji w Afganistanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opanowany prokurator Kazimierz Proch (Jacek Koman) i pełen energii komisarz Witold Kielak (Wojciech Zieliński), mimo że dzieli ich niemal wszystko, stanowią zgrany duet, z którym przestępcy wszelkiej maści nie mają szans. Autorem scenariusza jest Zygmunt Miłoszewski, autor bestsellerowych powieści kryminalnych, oraz jego brat Wojciech.

W tym odcinku

Niewidoma dziennikarka Krystyna odkrywa w studiu ciało zastrzelonej koleżanki. Wyniki sekcji zwłok ujawniają, że kobieta zmarła w wyniku uduszenia, a strzał w głowę został oddany, gdy denatka już nie żyła. Podejrzenia padają na byłego chłopaka ofiary, uczestnika misji w Afganistanie. Na kolejny trop naprowadza śledczych Krystyna. Wyczulony słuch niewidomej wychwytuje pewien bardzo ważny szczegół w nagraniu pochodzącym ze studia, gdzie zginęła dziennikarka. Wkrótce Proch i Kielak ustalają tożsamość zabójcy.

Nagrody

Orzeł - filmowy serial fabularny

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)