x
Prokurator (6/10)

Prokurator (6/10)

serial kryminalny Polska 2015   od 12 lat
Występują:Jacek Koman, Wojciech Zieliński, Magdalena Cielecka, Dorota Kolak
Reżyseria:Jacek Filipiak, Maciej Pieprzyca
W skrócie:W renomowanej agencji reklamowej w centrum Warszawy dochodzi do zbrodni. Ofiarą jest księgowa firmy. Gdy do zabójstwa przyznaje się koleżanka ofiary, Proch wie, że to jeszcze nie koniec śledztwa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 7 kwietnia
za 8 dni
23:05 TVP HD (z napisami)

Opis

Opanowany prokurator Kazimierz Proch (Jacek Koman) i pełen energii komisarz Witold Kielak (Wojciech Zieliński), mimo że dzieli ich niemal wszystko, stanowią zgrany duet, z którym przestępcy wszelkiej maści nie mają szans. Autorem scenariusza jest Zygmunt Miłoszewski, autor bestsellerowych powieści kryminalnych, oraz jego brat Wojciech.

W tym odcinku

W renomowanej agencji reklamowej w centrum Warszawy dochodzi do zbrodni. Ofiarą jest księgowa firmy, Beata. Sprawca pozbawił kobietę życia wielokrotnie uderzając jej głową o pancerne okno. Sidlecka doszukuje się jednak innej przyczyny zgonu. Na tym jednak nie koniec niespodzianek. Okazuje się, że denatka mieszkała w ekskluzywnym apartamencie, mimo że niskie zarobki na to nie pozwalały. W jej mieszkaniu zostaje znaleziony też podarty voucher na wakacje na Malediwach dla dwojga. Gdy do zabójstwa nieoczekiwanie przyznaje się koleżanka ofiary, Anna, Proch wie, że to jeszcze nie koniec śledztwa.

Nagrody

Orzeł - filmowy serial fabularny

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także