x
Prokurator (10-ost.)

Prokurator (10-ost.)

serial kryminalny Polska 2015   od 12 lat
Występują:Jacek Koman, Wojciech Zieliński, Dorota Kolak, Magdalena Cielecka
Reżyseria:Maciej Pieprzyca
W skrócie:Siedziba jednego z warszawskich banków. W pancernym sejfie urzędniczka odkrywa zmasakrowane ciało. Przybyła na miejsce ekipa Procha próbuje ustalić, kto mógł dostać się do pilnie strzeżonej skrytki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 8 kwietnia
za 9 dni
2:55 TVP HD (z napisami)

Opis

Opanowany prokurator Kazimierz Proch (Jacek Koman) i pełen energii komisarz Witold Kielak (Wojciech Zieliński), mimo że dzieli ich niemal wszystko, stanowią zgrany duet, z którym przestępcy wszelkiej maści nie mają szans. Autorem scenariusza jest Zygmunt Miłoszewski, autor bestsellerowych powieści kryminalnych, oraz jego brat Wojciech.

W tym odcinku

Siedziba jednego z warszawskich banków. W pancernym sejfie z pieniędzmi urzędniczka odkrywa zmasakrowane ciało. Przybyła na miejsce ekipa Procha próbuje ustalić, kto mógł dostać się do pilnie strzeżonej skrytki. Sprawa jest bardzo tajemnicza, tym bardziej, że eksperci nie stwierdzają żadnych śladów włamania. Postanawiają przeszukać mieszkania pracowników banku. Z jedną z kobiet, która jest odpowiedzialna za obsługę sejfu, nie mogą się skontaktować. Wkrótce jej mąż informuje, że właśnie miał zgłosić zaginięcie partnerki. Proch podejrzewa, że śledztwo ma związek z osobami, które szantażują go informacjami na temat zaginionego syna.

Nagrody

Orzeł - filmowy serial fabularny

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także