Projekt Lady (9)

Projekt Lady (9)

reality show Polska 2019   od 12 lat
Występują:Irena Kamińska-Radomska, Tatiana Mindewicz-Puacz
W skrócie:Tydzień rozpocznie się od wizyty hrabiny, która uzmysłowi dziewczynom, jak długą drogę przeszły. Uczestniczki projektu będą też pracować w ogrodzie, poznawać świat show-biznesu i uczyć się gracji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do XIX-wiecznego Pałacu w Rozalinie trafi trzynaście nowych uczennic, które są gotowe odmienić swoje życie. Pod opieką mentorek znajdzie się mocna grupa silnych osobowości. To zarazem pierwsza międzynarodowa edycja, bowiem wśród uczestniczek znajdą się przedstawicielki innych narodowości, a także Polki mieszkające na co dzień w Wielkiej Brytanii i Holandii. W nowej odsłonie programu doktor Irena Kamińska-Radomska postawi przed dziewczynami jeszcze bardziej wyrafinowane zadania. Wprowadzi ponadto nieustanną kontrolę postępów poprzez niezapowiedziane sprawdziany. Do współpracy zaprosi więcej ekspertów oraz specjalistów, niż dotychczas. Uczestniczki zyskają szansę wykorzystania zdobytej wiedzy poza pałacem. Natomiast Tatiana Mindewicz-Puacz, podobnie jak wcześniej, pomoże uczennicom uwierzyć w siebie czy poradzić sobie z kompleksami lub złością. Wsparcie w obliczu wszystkich tych wyzwań okaże im prowadząca, Małgorzata Rozenek-Majdan.

Nadszedł moment, gdy zostaną zweryfikowane wiedza uczestniczek oraz ich umiejętność radzenia sobie w stresujących czy niewygodnych sytuacjach. Tydzień rozpocznie się od wizyty hrabiny, która uzmysłowi dziewczynom, jak długą drogę przeszły od początku programu. Kandydatki na damy zjedzą z gościem specjalnym śniadanie. Wspólny posiłek okaże się zaskakujący i skłaniający do przemyśleń. Pierwszy sprawdzian to praca w ogrodzie, wymagająca cierpliwości oraz kooperacji, ponieważ grupa może osiągnąć cel tylko wspólnymi siłami. Później Małgorzata Rozenek-Majdan zabiera podopieczne do świata show-biznesu. Przy realizacji przygotowanego przez prowadzącą zadania przydadzą się umiejętność szybkiego działania, zaradność, a także pomysłowość. Następnie uczestniczki czeka ogrodowy tor przeszkód, czyli test gracji. Uczennice muszą pokonać m.in. kałuże, żwirowe podłoże czy strome zbocza.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)