Projekt Lady 3 (4/12)

Projekt Lady 3 (4/12)

reality show Polska 2018   od 12 lat
Występują:Irena Kamińska-Radomska, Tatiana Mindewicz-Puacz
W skrócie:Zbliżają się szkolenia. Uczestniczki muszą przekonać mentorki, że są gotowe na zmiany, co jest przepustką do dalszego udziału w eksperymencie. Pierwszy poruszany temat dotyczy relacji z bliskimi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W eksperymencie bierze udział trzynaście dziewczyn. Trafiają do specjalnej szkoły dla dam, by odmienić swoje dotychczasowe życie. Tym razem uczestniczki poznają się wcześniej, przed przybyciem do Pałacu w Rozalinie. Następnie zjawią się tam razem. Wygląd i zachowanie przyszłych podopiecznych ponownie zaskoczą mentorki: Tatianę Mindewicz-Puacz oraz Irenę Kamińską-Radomską. Obie lubią jednak wyzwania, więc razem z zaproszonymi do współpracy specjalistami dołożą wszelkich starań, żeby dzięki pobytowi w programie zmieniły one swoją postawę. Przez cały pobyt w pałacu dziewczyny mogą też liczyć na pomoc Małgorzaty Rozenek-Majdan. Odtąd ich codziennością stają się dyscyplina, samokontrola, obowiązkowość i dobre maniery. Spotkają ludzi, którzy znacząco wpłyną na ich życie, oraz odwiedzą dotąd niedostępne dla nich miejsca.

Zbliża się czas intensywnych szkoleń. Uczestniczki muszą przekonać mentorki, że są gotowe na zmiany, co jest przepustką do dalszego udziału w eksperymencie. Pierwszy poruszany temat dotyczy komunikacji i zdrowych relacji z bliskimi. Oprócz zajęć o przejrzystym celu pojawiają się zadania zagadkowe. Tym razem test przeprowadza szef kuchni pałacu. Produkty wykorzystane do przygotowania kolacji muszą spełniać restrykcyjne wymogi. Hasłem warsztatów prowadzonych przez Irenę Kamińską-Radomską jest polska kuchnia, ale jak się okazuje, uczestniczki rozumieją to pojęcie zupełnie inaczej, niż mentorka. Natomiast Tatiana Mindewicz-Puacz zaprasza podopieczne na sesje dotyczącą negatywnych emocji. Odcinek zakończy lekcja krav magi, w towarzystwie Ireny Kamińskiej-Radomskiej. Wszyscy zobaczą mentorkę w nieco innej odsłonie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także