Projekt Lady (11)

Projekt Lady (11)

reality show Polska 2019   od 12 lat
Występują:Irena Kamińska-Radomska, Tatiana Mindewicz-Puacz
W skrócie:Uczestniczki projektu spotkają się z wpływową rodziną arystokratyczną. Zamieszkają w pałacu Casa Rocca Piccola. Otrzymają zaproszenie na galę muzyczną, na której gości m.in. prezydent Malty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do XIX-wiecznego Pałacu w Rozalinie trafi trzynaście nowych uczennic, które są gotowe odmienić swoje życie. Pod opieką mentorek znajdzie się mocna grupa silnych osobowości. To zarazem pierwsza międzynarodowa edycja, bowiem wśród uczestniczek znajdą się przedstawicielki innych narodowości, a także Polki mieszkające na co dzień w Wielkiej Brytanii i Holandii. W nowej odsłonie programu doktor Irena Kamińska-Radomska postawi przed dziewczynami jeszcze bardziej wyrafinowane zadania. Wprowadzi ponadto nieustanną kontrolę postępów poprzez niezapowiedziane sprawdziany. Do współpracy zaprosi więcej ekspertów oraz specjalistów, niż dotychczas. Uczestniczki zyskają szansę wykorzystania zdobytej wiedzy poza pałacem. Natomiast Tatiana Mindewicz-Puacz, podobnie jak wcześniej, pomoże uczennicom uwierzyć w siebie czy poradzić sobie z kompleksami lub złością. Wsparcie w obliczu wszystkich tych wyzwań okaże im prowadząca, Małgorzata Rozenek-Majdan.

Uczestniczki pozostają na Malcie. Czeka je spotkanie z przedstawicielami jednej z najbardziej znaczących europejskich rodzin arystokratycznych - baronostwem Caroline i Clementem de Piro D'Amico Inguanez. Para zaprosi dziewczyny na rejs do Valletty. Tam zamieszkają pałacu Casa Rocca Piccola, liczącym sobie czterysta lat, zbudowanym dla Rycerza Zakonu Maltańskiego. Rezydencja od dwustu lat jest własnością rodziny de Piro. Wieczorem uczennice otrzymają zaproszenie na wielką galę muzyczną Malta Arts Awards, na której gości wiele ważnych osobistości. Wśród nich znajdzie się prezydent Malty. Podczas uroczystości wystąpi m.in. osiemnastoletni Polak, Marcin Patrzałek, uczestnik amerykańskiej edycji "Mam Talent". Potem nastąpi spotkanie z gitarzystą. Następnego dnia półfinalistki zjedzą tradycyjne maltańskie śniadanie, wybiorą się na wycieczkę po Casa Rocca Piccola, po czym spróbują swoich sił w tradycyjnym sporcie wodnym. Pobyt wieńczy uroczysta kolacja.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)