x
Projekt Cupid (2/10)

Projekt Cupid (2/10)

program rozrywkowy Polska 2022   od 12 lat
W skrócie:Nowa bohaterka, Aleksandra, na co dzień pracuje w salonie optycznym i interesuje się makijażem. Przypadłość, która przeszkadza kobiecie w znalezieniu miłości, towarzyszy jej już od szkoły podstawowej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterami programu są osoby ze spektrum autyzmu, zespołem Downa i syndromem Tourette'a. Ola, Jakub, Maja, Krystian, Marta, Sylwester i Bartek nie kalkulują - mówią to, co myślą i dzielą się szczerze swoimi uczuciami, nie zważając na to, czy wypada. Postanowili zawalczyć o własne marzenia i spróbować sił w miłości, w której do tej pory nie mieli szczęścia. Redakcja programu wraz z pomocą ekspertów spróbuje znaleźć dla nich idealnych kandydatów na randkę w ciemno. Wspierać uczestników będą Barbara Kurdej-Szatan oraz Przemek Kossakowski. Show oparte jest na belgijskim formacie "Project Cupid", za którym stoją autorzy m.in. programu "Down the road".

Sylwester wybiera się na swoją pierwszą randkę w życiu, pośród ton piasku i buldożerów. Nowa bohaterka, Ola, na co dzień pracuje w salonie optycznym i interesuje się makijażem. Przypadłość, która jej zdaniem przeszkadza jej w znalezieniu miłości, dotyczy 50 000 osób w Polsce, a jej samej towarzyszy już od podstawówki. Zdarzało się jej kogoś nieumyślnie uderzyć czy upuścić na ziemię wszystko, co akurat trzymała w rękach. Do tej pory nie miała szczęścia w relacjach z mężczyznami. Czas to zmienić.