Profil: Raj utracony (4)

Profil: Raj utracony (4)

(Profilage: Paradis perdu)

serial kryminalny Francja 2009   od 16 lat
Występują:Odile Vuillemin, Guillaume Cramoisan, Jean-Michel Martial, Vanessa Valence
Reżyseria:Eric Summer
W skrócie:Juliette, drugą żonę marszanda Vincenta, zamordowano w luksusowej willi. Jak się okazuje, mąż prowadził interesy z gangsterem. Wkrótce jego ciało zostaje znalezione w porzuconym samochodzie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Francuski serial kryminalny opowiadający o pracy w wydziale paryskiej policji, który specjalizuje się w poszukiwaniu sprawców morderstw. Do zespołu dołącza utalentowana psycholog Chloé Saint-Laurent (Odile Vuillemin), traktowana na początku z rezerwą przez funkcjonariuszy. Szybko jednak okazuje się, że ta niepozorna młoda kobieta jest znakomitym profilerem. Dzięki niezwykłej wrażliwości wnika w umysły morderców i ich ofiar. Zdolność ta sprawia, że Chloé bardzo skutecznie pomaga policji. Jej pierwsza sprawa dotyczy morderstwa dziewczyny, która została oszpecona. W tych okolicznościach Saint-Laurent poznaje swojego nowego współpracownika, komendanta Matthieu Péraca (Guillaume Cramoisan)... Odile Vuillemin, choć wcześniej wystąpiła w kilku rodzimych produkcjach, prawdziwą popularność zdobyła dopiero dzięki świetnej roli Chloé w serialu "Profil".

W tym odcinku

Juliette, druga żona marszanda Vincenta, zostaje zamordowana nad basenem w luksusowej willi. To dla niej Vincent zostawił pierwszą żonę i dorastającego syna Anthony'ego. Mężczyzna prowadził firmę ze swoim kuzynem Blondeau. Jak się okazuje, miał także interesy z gangsterem Igorem Dimitrovą, dla którego prał pieniądze. Wkrótce ciało marszanda zostaje znalezione w porzuconym samochodzie. W niejasnych okolicznościach znika pakunek z pieniędzmi, a służby podatkowe otrzymują anonimowy donos.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)