Profil 9 (1)

Profil 9 (1)

(Profilage: Nouveau Départ, premiere partie)

serial kryminalny Francja 2019   od 16 lat
Występują:Juliette Roudet, Jean-Michel Martial, Raphaël Ferret, Philippe Bas
Reżyseria:Vincent Jamain
W skrócie:Pięć lat po tragicznych wydarzeniach Adele szykuje się do ślubu. Otrzymuje niespodziewane wezwanie do udziału w śledztwie nad okrutnym morderstwem. Wewnątrz martwego byka znaleziono ciało kobiety.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pięć lat po tragicznych wydarzeniach inspektor Rocher (Philippe Bas) szuka sprawcy morderstwa ze szczególnym okrucieństwem. Zbiera swój dawny zespół, licząc zwłaszcza na pomoc Adele. Kontynuacja serialu kryminalnego, który gości na małym ekranie od 2009 roku.

W tym odcinku

Pięć lat po tragicznych wydarzeniach inspektor Rocher (Philippe Bas) zostaje awansowany na komisarza. Jess (Diane Dassigny) zdała wszystkie testy na porucznika i wyszła za Hyppo (Raphaël Ferret). Tymczasem Adele (Juliette Roudet) wyjechała z Paryża i odeszła z policji. Kobieta szykuje się do ślubu z ukochanym, kiedy otrzymuje niespodziewane wezwanie do udziału w śledztwie nad szczególnie okrutnym i dziwnym morderstwem. Wewnątrz martwego byka znaleziono ciało kobiety. Adele znów czuje niezwykły pociąg do swojej pracy w kryminologii i do dawnego kolegi - Rochera.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)