Profil 6 (7)

Profil 6 (7)

(Profilage 6: Résiliences)

serial kryminalny Francja 2015   od 16 lat
Występują:Odile Vuillemin, Jean-Michel Martial, Raphaël Ferret, Philippe Bas
Reżyseria:Chris Briant
W skrócie:19-letni Leo, syn Alaina Petrelle'a, został zastrzelony, a on sam trafia do szpitala. Obydwóch mężczyzn z ranami postrzałowymi znaleziono w ich domu. Alain kiedyś pracował w wydziale kryminalnym.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Chloé Saint-Laurent (Odile Vuillemin) jest doświadczoną psycholog specjalizującą się w sprawach kryminalnych. To pozwala jej pomagać paryskiej policji w ujęciu groźnych przestępców, którzy często działają w określony sposób. Francuski serial na małym ekranie gości od 2009 roku. W głównych rolach, obok Odile Vuillemin (Chloé Saint-Laurent) występują: Jean-Michel Martial (komisarz Grégoire Lamarck), Raphaël Ferret (Hyppolite de Courtene) i Guillaume Cramoisan (Matthieu Pérac).

W tym odcinku

19-letni Leo, syn Alaina Petrelle'a, został zastrzelony, a on sam w stanie krytycznym trafia do szpitala. Obydwóch mężczyzn z ranami postrzałowymi znaleziono w ich domu. Alain kiedyś pracował w wydziale kryminalnym, ale później zmienił branżę i założył firmę trudniącą się instalowaniem monitoringu i alarmów. W toku śledztwa Chloe i Rocher odkrywają wiele sekretów z przeszłości ofiary.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także