Profil 6 (6)

Profil 6 (6)

(Profilage 6: Démoniaque)

serial kryminalny Francja 2015   od 16 lat
Występują:Odile Vuillemin, Jean-Michel Martial, Raphaël Ferret, Philippe Bas
Reżyseria:Vincent Jamain
W skrócie:Chloe poszukuje zaginionej 30-latki i jej 6-miesięcznej córki. O zniknięciu żony i dziecka śledczych poinformował mąż kobiety, który dopiero wrócił z podróży służbowej. W domu znaleziono martwego psa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Chloé Saint-Laurent (Odile Vuillemin) jest doświadczoną psycholog specjalizującą się w sprawach kryminalnych. To pozwala jej pomagać paryskiej policji w ujęciu groźnych przestępców, którzy często działają w określony sposób. Francuski serial na małym ekranie gości od 2009 roku. W głównych rolach, obok Odile Vuillemin (Chloé Saint-Laurent) występują: Jean-Michel Martial (komisarz Grégoire Lamarck), Raphaël Ferret (Hyppolite de Courtene) i Guillaume Cramoisan (Matthieu Pérac).

W tym odcinku

Chloe poszukuje zaginionej 30-latki i jej 6-miesięcznej córki. O zniknięciu żony i dziecka śledczych poinformował mąż kobiety, który dopiero wrócił z podróży służbowej. Na dziecięcym przewijaku znaleziono zakrwawione ciało psa. Okazuje się, że poszukiwana kobieta od dawna zażywała amfetaminę. W tym samym czasie Lamarck prosi Courtene, by dotrzymała towarzystwa jego siostrzenicy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)