Profil 6 (4)

Profil 6 (4)

(Profilage 6: La Chasse)

serial kryminalny Francja 2015   od 16 lat
Występują:Odile Vuillemin, Jean-Michel Martial, Raphaël Ferret, Philippe Bas
Reżyseria:Simon Astier
W skrócie:Agenci prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci człowieka, który wtargnął na drogę w pobliżu bazy wojskowej, a następnie został potrącony przez samochód. Dowody wskazują na to, że przed kimś uciekał.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Chloé Saint-Laurent (Odile Vuillemin) jest doświadczoną psycholog specjalizującą się w sprawach kryminalnych. To pozwala jej pomagać paryskiej policji w ujęciu groźnych przestępców, którzy często działają w określony sposób. Francuski serial na małym ekranie gości od 2009 roku. W głównych rolach, obok Odile Vuillemin (Chloé Saint-Laurent) występują: Jean-Michel Martial (komisarz Grégoire Lamarck), Raphaël Ferret (Hyppolite de Courtene) i Guillaume Cramoisan (Matthieu Pérac).

W tym odcinku

Agenci prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci człowieka, który wtargnął na drogę w pobliżu bazy wojskowej, a następnie został potrącony przez samochód. Wszystkie dowody wskazują na to, że doszło tu do morderstwa. Denat biegł boso po lesie przez kilka godzin, a w jego ciele utkwiły pociski. Miał także bransoletkę GPS na kostce.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także