Profil 4 (9)

(Profilage 4: Possession)

serial kryminalny Francja 2013   od 12 lat
Występują:Guillaume Cramoisan, Odile Vuillemin, Jean-Michel Martial, Vanessa Valence
Reżyseria:Julien Despaux
W skrócie:25-letnia Marie zostaje znaleziona w kościele, zasztyletowana i położona na ołtarzu. Recydywista Gabriel Mangin staje się głównym podejrzanym. Chloé podejrzewa u niego schizofrenię.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Psycholog Chloé Saint-Laurent specjalizuje się w kryminalistyce. Dzięki swej wiedzy i wrażliwości wnika w umysły morderców i ich ofiar. Korzystając ze swych umiejętności, pomaga policji w rozwiązywaniu skomplikowanych spraw. W czwartym sezonie w życiu prywatnym młodej kryminolog dochodzi do przełomu. Niespodziewanie odnajduje się matka Chloé, uznana ponad 20 lat temu za zmarłą. Okazuje się, że w zaginięcie kobiety zamieszany jest wysoko postawiony urzędnik, prefekt Carmin (w tej roli gościnnie Stéphane Freiss).

W tym odcinku

25-letnia Marie zostaje znaleziona w kościele, zasztyletowana i położona na ołtarzu. Recydywista Gabriel Mangin staje się głównym podejrzanym. Podczas przesłuchania przejawia to anielskie, to demoniczne zachowania. Chloé podejrzewa u niego schizofrenię. Jest zdania, że to on zamordował kobietę, kiedy był w kryzysowym stanie. Z kolei Rocher jest gotów bronić mężczyzny. Chloé nie jest w najlepszej kondycji, ponieważ sąd nie zgodził się, aby adoptowała Lili.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)