Profil 4 (6)

(Profilage 4: Juste avant l'oubli)

serial kryminalny Francja 2013   od 12 lat
Występują:Guillaume Cramoisan, Odile Vuillemin, Jean-Michel Martial, Vanessa Valence
Reżyseria:Julien Despaux
W skrócie:Rok 1945. Pierre Barreau prowadzi śledztwo w sprawie śmierci Armanda Jonque'a. Uczestniczy w nim Diane Danville. XXI w., Chloé i Rocher zajmują się sprawą morderstwa Pierre'a Vasseura.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 4 listopada
za 13 dni
12:00 AXN Spin

Opis

Psycholog Chloé Saint-Laurent specjalizuje się w kryminalistyce. Dzięki swej wiedzy i wrażliwości wnika w umysły morderców i ich ofiar. Korzystając ze swych umiejętności, pomaga policji w rozwiązywaniu skomplikowanych spraw. W czwartym sezonie w życiu prywatnym młodej kryminolog dochodzi do przełomu. Niespodziewanie odnajduje się matka Chloé, uznana ponad 20 lat temu za zmarłą. Okazuje się, że w zaginięcie kobiety zamieszany jest wysoko postawiony urzędnik, prefekt Carmin (w tej roli gościnnie Stéphane Freiss).

W tym odcinku

Rok 1945. Były członek ruchu oporu, Armand Jonquet, zostaje znaleziony martwy. Śledztwo prowadzi inspektor Pierre Barreau (sobowtór Thomasa Rochera). Uczestniczy w nim także psychiatra ofiary, Diane Danville (sobowtór Chloé). XXI wiek: Chloé i Rocher zajmują się sprawą morderstwa Pierre'a Vasseura, którego znaleziono martwego w pracowni malarskiej. Jego była dziewczyna twierdzi, że ofiara i ona są wcieleniami Armanda Jonqueta i jego żony.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także