Profil 4 (3)

(Profilage 4: Destins croisés)

serial kryminalny Francja 2013   od 12 lat
Występują:Guillaume Cramoisan, Odile Vuillemin, Jean-Michel Martial, Vanessa Valence
Reżyseria:Alexandre Laurent
W skrócie:52-letni psychiatra zostaje znaleziony z poderżniętym gardłem, powieszony za oknem swojego gabinetu. Policja znajduje też pigułkę gwałtu. Chloé uważa, że zabójca chciał poniżyć swoją ofiarę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 1 listopada
za 11 dni
11:50 AXN Spin

Opis

Psycholog Chloé Saint-Laurent specjalizuje się w kryminalistyce. Dzięki swej wiedzy i wrażliwości wnika w umysły morderców i ich ofiar. Korzystając ze swych umiejętności, pomaga policji w rozwiązywaniu skomplikowanych spraw. W czwartym sezonie w życiu prywatnym młodej kryminolog dochodzi do przełomu. Niespodziewanie odnajduje się matka Chloé, uznana ponad 20 lat temu za zmarłą. Okazuje się, że w zaginięcie kobiety zamieszany jest wysoko postawiony urzędnik, prefekt Carmin (w tej roli gościnnie Stéphane Freiss).

W tym odcinku

Antoine Garrencq, 52-letni znany psychiatra, zostaje znaleziony z poderżniętym gardłem, powieszone za oknem swojego gabinetu. Na miejscu policja znajduje pigułkę gwałtu powodującą utratę woli u tego, który ją przyjmie. Chloé uważa, że zabójca wystawił swoją ofiarę, żeby ją poniżyć i ukarać za czyn, którego się dopuściła.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także