x

Próba niewinności Agathy Christie (2)

(Agatha Christie's Ordeal by Innocence)

MINISERIAL KRYMINALNY Wielka Brytania/USA 2018   od 16 lat
Występują:Morven Christie, Anthony Boyle, Christian Cooke, Bill Nighy
Reżyseria:Sandra Goldbacher
W skrócie:Pojawiają się nowe dowody w sprawie zabójstwa Rachel Argyll. Śledczy mają szansę na ustalenie tożsamości mordercy kobiety.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Boże Narodzenie 1954 roku. Zamożna filantropka Rachel Argyll (Anna Chancellor) zostaje zamordowana w swojej rodzinnej posiadłości. Podejrzenia zostają skierowane na jej adoptowanego syna, Jacka (Anthony Boyle), który pomimo zapewnień o swojej niewinności trafia do aresztu. Po kilkunastu miesiącach w posiadłości zjawia się tajemniczy naukowiec, dr Arthur Calgary (Luke Treadway), który twierdzi, że może udowodnić niewinność Jacka. Ten jednak zmarł w areszcie, zanim sprawa trafiła do sądu. Głowa rodziny Argyll, Leo (Bill Nighy), planujący poślubić swoją byłą sekretarkę Gwendę (Alice Eve), nie ma zamiaru wracać do mrocznej sprawy z przeszłości. Nie chce tego również żadne z pozostałych adoptowanych dzieci, którymi są Mary (Eleanor Tomlinson), Mickey (Christian Cooke), Tina (Crystal Clarke) i Hester (Ella Purnell). Podobnie wieloletnia gospodyni Kirsten (Morven Christie) nie zamierza roztrząsać bolesnego tematu. Tym niemniej rewelacje Calgary'ego nie pozostawiają wątpliwości, że morderca Rachel prawdopodobnie nadal przebywa w rezydencji.

Rodzina Argyll, a także narzeczona Leo, Gwenda, nadal są podejrzani o zabójstwo Rachel. Po tym, jak dr Arthur Calgary postanawia ujawnić ważne fakty, pojawiają się nowe dowody.

Występują (pokaż wszystkich)