Prawie rodzina (5)

Prawie rodzina (5)

(Almost Family)

serial obyczajowy USA 2019   od 12 lat
Występują:Brittany Snow, Megalyn Echikunwoke, Emily Osment, Mo McRae
W skrócie:Julia dowiaduje się, że Izaak w tajemnicy współpracuje z Leonem. Odkrycie zmusza ją do podjęcia radykalnych kroków. Roxy razem ze swoją uczennicą udaje się do siłowni, gdzie ćwiczyła przed laty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Julia Bechley (Brittany Snow) dowiaduje się, że jej ojciec Leon (Timothy Hutton), światowej sławy specjalista od leczenia niepłodności, wykorzystywał własny materiał genetyczny do zapłodnień. W efekcie jest ojcem przynajmniej 100 dzieci. W tym gronie są m.in. przyjaciółka Julii z dzieciństwa, a obecnie prawniczka Edie Palmer (Megalyn Echikunwoke), oraz była gimnastyczka Roxy Doyle (Emily Osment), mająca za sobą występ podczas olimpiady. Razem próbują zmierzyć się z informacjami, które mają duży wpływ na ich życie.

W tym odcinku

Julia dowiaduje się, że Izaak w tajemnicy współpracuje z Leonem. To odkrycie zmusza ją do podjęcia radykalnych kroków. Roxy razem ze swoją uczennicą udaje się do siłowni, gdzie ćwiczyła przed laty. Spotyka tam swoich dawnych wrogów. Edie udaje, że ma dużo pracy i nie przychodzi na rodzinną uroczystość. Tim staje się podejrzliwy.

Występują (pokaż wszystkich)