Prawdziwe motywy: Teściowa (25)

serial paradokumentalny Polska 2022   od 12 lat
Występują:Łukasz Pawlak, Ziemowit Wasielewski, Katarzyna Ornatkiewicz, Greta Burzyńska
Reżyseria:Rafał Głombiowski
W skrócie:Na policję zgłasza się Olek, który twierdzi, że był świadkiem niepokojącego zdarzenia wczoraj w nocy. Według doniesień mężczyzny jego sąsiadkę, panią Urszulę, zaatakowała wczoraj synowa, Karolina.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Stróże prawa z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej w Tulejowie pod nadzorem stanowczego komendanta rozwiązują najbardziej zawikłane zagadki. Tropy często prowadzą do bliskich ofiar - krewnych, partnerów i przyjaciół. Pod wpływem silnych emocji - zazdrości, miłości czy nienawiści - nawet oni dopuszczają się szokujących czynów. Policjanci Basia (Patrycja Potyralska), Darek (Jacek Mędrala), Michał (Ziemowit Wasielewski), Marian (Łukasz Pawlak), Irena (Katarzyna Ornatkiewicz), Nikola (Greta Burzyńska), Weronika (Sandra Stencel) i Konrad (Michał Wołczyk) nie dają się jednak zwieść pozorom. Zdeterminowani funkcjonariusze zawsze doprowadzają sprawy do końca.

W tym odcinku

Na policję zgłasza się Olek Słowik, który twierdzi, że był świadkiem niepokojącego zdarzenia wczoraj w nocy. Według doniesień mężczyzny jego sąsiadkę, panią Urszulę, zaatakowała wczoraj synowa, Karolina. Po wszystkim agresywna kobieta wepchnęła teściową do auta i odjechała. Policja udaje się do domu pani Urszuli. Na miejscu zastaje Karolinę, ciotkę Zosię i dziecko. Synowa zapewnia, że nie miała kontaktu z zaginioną poprzedniego dnia, ale w jej samochodzie funkcjonariusze znajdują szalik zaplamiony krwią, dowód osobisty pani Urszuli i roztrzaskany telefon komórkowy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także