Prawdziwe motywy: Brudna witryna (26)

serial paradokumentalny Polska 2022   od 12 lat
Występują:Łukasz Pawlak, Ziemowit Wasielewski, Katarzyna Ornatkiewicz, Greta Burzyńska
Reżyseria:Leszek Korusiewicz
W skrócie:Na witrynie cukierni ktoś napisał wulgarne słowa. Edyta, właścicielka sklepu, jest zrozpaczona. To kolejne nieszczęście, które spadło jej na głowę. Przed kilkoma miesiącami jej mąż zginął w wypadku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 30 listopada
za 4 dni
10:00 TV Puls
niedziela, 4 grudnia
za 8 dni
9:00 TV Puls

Opis

Stróże prawa z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej w Tulejowie pod nadzorem stanowczego komendanta rozwiązują najbardziej zawikłane zagadki. Tropy często prowadzą do bliskich ofiar - krewnych, partnerów i przyjaciół. Pod wpływem silnych emocji - zazdrości, miłości czy nienawiści - nawet oni dopuszczają się szokujących czynów. Policjanci Basia (Patrycja Potyralska), Darek (Jacek Mędrala), Michał (Ziemowit Wasielewski), Marian (Łukasz Pawlak), Irena (Katarzyna Ornatkiewicz), Nikola (Greta Burzyńska), Weronika (Sandra Stencel) i Konrad (Michał Wołczyk) nie dają się jednak zwieść pozorom. Zdeterminowani funkcjonariusze zawsze doprowadzają sprawy do końca.

W tym odcinku

Na witrynie cukierni ktoś napisał wulgarne słowa. Policja ma zbadać sprawę. Edyta, właścicielka sklepu, jest zrozpaczona. To kolejne nieszczęście, które spadło jej na głowę. Przed kilkoma miesiącami jej mąż zginął w wypadku samochodowym. To on przede wszystkim zajmował się sprawami cukierni. Edyta sądzi, że autorką obelg może być Iwona, którą niedawno pozbawiła pracy. Jednak inny pracownik podpowiada policji, że to właścicielka mogła sama napisać wyzwiska, aby mieć pretekst, by dokuczyć Iwonie. Podejrzewała bowiem ją o romans ze swoim męzem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także