Prawda czy wyzwanie

Prawda czy wyzwanie

5.5/10 5.1/10

(Truth or Dare)

HORROR USA 2018   od 16 lat
Występują:Lucy Hale, Tyler Posey, Violett Beane, Hayden Szeto
Reżyseria:Jeff Wadlow
W skrócie:Brad Chang (Hayden Szeto) i jego towarzysze jadą na wycieczkę do Rosarito w Meksyku. Tam spotykają tajemniczego mężczyznę. Inicjuje on grę, która szybko okazuje się pełną krwawych rozwiązań pułapką.
Niewinna zabawa zamienia się w koszmar, gdy ktoś lub coś zaczyna karać się śmiercią tych, którzy zaczynają łamać reguły.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 27 stycznia
za 7 dni
20:00 CANAL+ Film

Opis

Brad Chang (Hayden Szeto), przyjaciółki Olivia Barron (Lucy Hale) i Markie Cameron (Violett Beane), partner drugiej z nich Lucas Moreno (Tyler Posey), a także inna para: Penelope Amari (Sophia Taylor Ali) i Tyson Curran (Nolan Gerard Funk) - jadą na wycieczkę do Rosarito w Meksyku. Tam spotykają tajemniczego mężczyznę, który przedstawia się jako Carter (Landon Liboiron). Proponuje grupie, by udali się z nim do zrujnowanego domu. Tam inicjuje grę w prawdę lub wyzwanie. Niewinna zabawa okazuje się pełną krwawych rozwiązań pułapką. Jej uczestnicy nie mogą bowiem skłamać czy odmówić udziału w zaproponowanym wyzwaniu. Studenci próbują uniknąć swego przeznaczenia. Jednocześnie zdają sobie sprawę, że odkrycie tożsamości osoby, która wciągnęła ich do gry, mogą przypłacić życiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)