Prawa młodości

5.7/10 6.4/10

(Outside Providence)

KOMEDIA ROMANTYCZNA USA 1999   od 16 lat
Występują:Shawn Hatosy, Tommy Bone, Samantha Lavigne, Jonathan Brandis
Reżyseria:Michael Corrente
W skrócie:Nastoletni Tim wciąż popada w konflikty z prawem. Ojciec umieszcza go w szkole z internatem. Tam chłopak przeżywa swoją pierwszą miłość.
Ani dydaktyczny smrodek, ani rygor, lecz jedynie autentyczne uczucie potrafi odmienić zbuntowanego nastolatka. Plus Alec Baldwin.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 29 października
za 7 dni
0:35 CBS Europa

Opis

Zbuntowany nastoletni Tim Dunphy (Shawn Hatosy) wciąż popada w konflikty z prawem. W końcu jego ojciec (Alec Baldwin) decyduje się na umieszczenie go w prywatnej szkole z internatem w Connecticut. Chce, aby syn zasmakował tam prawdziwego życia. W placówce Tim odkrywa, że dzieciom bogatych rodziców prawie zawsze udaje się uniknąć kary za własne przewinienia. W szkole chłopak przeżywa również swoją pierwszą miłość, co sprawia, że zaczyna inaczej postrzegać otaczający go świat. Gdy jego ukochana popada w konflikt ze szkolnymi zasadami, okazuje się, że Tim jest zdolny do ogromnych poświęceń. Film Michaela Corrente'a to adaptacja noweli Petera Farrelly'ego pod tym samym tytułem. Pisarz jest także współautorem scenariusza i współproducentem obrazu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)