Poszukiwacze historii: Poszukiwacze historii na wakacjach (131)
serial dokumentalny Polska 2020
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Miłośnicy historii, Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski, kopią w ziemi, by wydobyć z niej kolejne ślady burzliwej przeszłości Polski. Nie straszne im brodzenie po pas w wodzie ani kucie zmarzliny. Sprawdzają każde doniesienie, które może doprowadzić ich do odkrycia zapomnianych skarbów.
W tym odcinku
Olaf Popkiewicz i Sebastian Witkowski odkrywają różne relikty przeszłości i prawdziwe skarby. Ich pasja to cenna lekcja historii.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Olaf Popkiewicz
gospodarz
-
Sebastian Witkowski
gospodarz
Zobacz także
- Poszukiwacze historii - serial dokumentalny - noc śr./czw., 11 na 12 marca 1:55 i 17 późniejszych emisji
- Poszukiwacze historii: Rajd Maliszewskiego (57) - serial dokumentalny - noc śr./czw., 11 na 12 marca 3:30
- Poszukiwacze historii: Goliaty z Pisza (58) - serial dokumentalny - noc śr./czw., 11 na 12 marca 4:00
- Poszukiwacze historii: Kubinka - historia na wyciągnięcie ręki (59) - serial dokumentalny - noc śr./czw., 11 na 12 marca 4:30
- Poszukiwacze historii: KFZ 7 z Pilicy (4) - serial dokumentalny - dziś, 12 marca 13:00
- Poszukiwacze historii: Miecze z Płowców (203) - serial dokumentalny - dziś, 12 marca 13:15
- Poszukiwacze historii (12) - serial dokumentalny - dziś, 12 marca 13:30
- Poszukiwacze historii: Brześć Kujawski (28) - serial dokumentalny - dziś, 12 marca 18:05
- Poszukiwacze historii: Krwawy nalot w Lubodzieży (29) - serial dokumentalny - dziś, 12 marca 18:35
- Poszukiwacze historii: Zakopany relikt linii Oderstellung (30) - serial dokumentalny - dziś, 12 marca 19:05