Porzucony według Harlana Cobena (2)

Porzucony według Harlana Cobena (2)

(The Five)

serial kryminalny Wielka Brytania 2016   od 16 lat
Występują:Tom Cullen, Hannah Arterton, Tom Brittney, O.T. Fagbenle
W skrócie:Mark z ojcem zostają poproszeni o rozpoznanie zatrzymanego. Okazuje się, że to nie Jessie. Wells robi ukradkiem zdjęcie zabitej Anne. Razem ze Sladem rozpoczynają własne dochodzenie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Czwórka nastolatków - Mark, Pru, Danny i Slade - nigdy nie zapomni pewnej feralnej wycieczki do parku. Właśnie wtedy zgubił się brat Marka, Jesse. Chłopca nie odnaleziono. Mija dwadzieścia lat. Danny zostaje detektywem. Przez przypadek wpada na pewien trop, który może odmienić życie przyjaciół. W śledztwie dotyczącym morderstwa pojawia się dowód - DNA, które należy do zaginionego przed laty Jesse'ego. Scenariusz do filmu napisał mistrz powieści kryminalnej, Harlan Coben, wraz z Danielem Brocklehurstem, laureatem BAFTA i Emmy.

W tym odcinku

Mark z ojcem zostają poproszeni o rozpoznanie zatrzymanego. Okazuje się, że to nie Jessie. Wells robi ukradkiem zdjęcie zabitej Anne. Razem ze Sladem rozpoczynają własne dochodzenie. W ośrodku dla bezdomnych prowadzonym przez Slade'a dowiadują się, że zamordowana tak naprawdę nazywała się Selena. Z kolei Danny oraz jego partnerka Ally Caine (Hannah Arterton) trafiają na trop producenta muzycznego Jay'a Newmana. Jego dom idealnie nadaje się do przetrzymywanie porwanych osób - wiele pomieszczeń jest wygłuszonych.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także