Porzucone konstrukcje: Miasto widmo (2)
(Abandoned Engineering 6)
W skrócie: | Wyprawa do miasta położonego w górach Kolorado. Widzowie będą też mieli okazję zobaczyć pozostałości przedsiębiorstwa w Portoryko, gdzie miejscowa ludność cierpiała pod kolonialnymi rządami. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Na świecie znajduje się mnóstwo niezwykłych inżynieryjnych projektów, które z różnych przyczyn został porzucone. Twórcy programu prezentują historie tych konstrukcji i ludzi, którzy je stworzyli. Za każdą z nich kryją się pasjonujące i wyjątkowe dzieje. Widzowie poznają najbardziej spektakularne przykłady opuszczonych budowli z całego globu. Dowiedzą się m.in. dlaczego powstały, jak były finansowane, co doprowadziło do ich upadku oraz jak wpłynęło to na lokalną społeczność.
W tym odcinku
Wyprawa do miasta położonego w górach Kolorado. Widzowie będą też mieli okazję zobaczyć trudno dostępną placówkę nieopodal brzegów Anglii i pozostałości przedsiębiorstwa w Portoryko, gdzie miejscowa ludność cierpiała pod kolonialnymi rządami. Na koniec wizyta w cypryjskiej wiosce, która została zniszczona w trakcie wojny.
Zobacz także
- Porzucone konstrukcje (3) - serial dokumentalny - dziś, 6 maja 17:00
- Porzucone konstrukcje (4) - serial dokumentalny - dziś, 6 maja 20:00 i 1 późniejsza emisja
- Porzucone konstrukcje (5) - serial dokumentalny - środa, 7 maja 20:00 i 1 późniejsza emisja
- Porzucone konstrukcje (6) - serial dokumentalny - czwartek, 8 maja 20:00 i 1 późniejsza emisja
- Porzucone konstrukcje (7) - serial dokumentalny - piątek, 9 maja 20:00 i 1 późniejsza emisja
- Porzucone konstrukcje (1) - serial dokumentalny - sobota, 10 maja 15:00
- Porzucone konstrukcje (2) - serial dokumentalny - sobota, 10 maja 16:00
- Porzucone konstrukcje (10) - serial dokumentalny - niedziela, 11 maja 8:50
- Porzucone konstrukcje (11) - serial dokumentalny - niedziela, 11 maja 16:05 i 1 późniejsza emisja
- Porzucone konstrukcje (8) - serial dokumentalny - wtorek, 13 maja 20:00 i 1 późniejsza emisja