Polskie prywatne zbrodnie: Zabójcza zazdrość (10)

Polskie prywatne zbrodnie: Zabójcza zazdrość (10)

(Private Crimes: Lethal Jealousy)

serial dokumentalny Polska 2013
W skrócie:Joanna i Marek nie byli dobrym małżeństwem. Pewnego dnia kobieta zniknęła. Jej ciała nie znaleziono. Matka zaginionej od początku podejrzewała Marka. Prawda wyszła na jaw po kilku latach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Twórcy wstrząsającej serii pokazują widzom kulisy zbrodni, których ofiarami padły niewinne osoby. Co najbardziej szokuje, zabójcami zwykle okazują się bliscy zmarłych - rodzice, współmałżonek, narzeczony lub zazdrosny kochanek. Dzięki policjantom śledczym, którzy pracują z wielkim zaangażowaniem i determinacją, odkryte zostają szczegóły makabrycznych wydarzeń. W każdym odcinku policyjny profiler odsłania mroczne tajemnice mordercy i buduje jego portret psychologiczny. Bez względu na wynik śledztwa, zrozpaczone rodziny ofiar próbują poradzić sobie z żałobą.

W tym odcinku

Joanna i Marek byli młodym, lecz niezbyt zgodnym małżeństwem. Pewnego dnia kobieta zniknęła. Jej ciała jednak nie znaleziono. Matka zaginionej od początku podejrzewała, że za sprawą może stać Marek. Prawda wyszła na jaw dopiero po kilku latach.