×
Polska z góry: Warszawa (1)

Polska z góry: Warszawa (1)

serial dokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Reżyseria:Rymwid Błaszczak
W skrócie:Z perspektywy lotu ptaka zostanie ukazana Warszawa. Widzowie będą mieli okazję m.in wybrać się na podniebny spacer po Żoliborzu oraz zobaczyć, jak prezentuje się z góry pałac w Wilanowie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 28 lipca
za 6 dni
12:15 CANAL+ Dokument
czwartek, 1 sierpnia
za 10 dni
11:30 CANAL+ Seriale

Opis

Pierwsza rodzima produkcja telewizyjna, w której będzie można zobaczyć Polskę z lotu ptaka. Serial dokumentalny zabierze widzów w podróż po najpiękniejszych miejscach kraju i pozwoli podziwiać bogactwo jego natury i kultury uchwycone przy pomocy drona. Twórcy ukazują 50 malowniczych miast i przygotowali na ich temat wiele interesujących ciekawostek, o których będzie opowiadał prowadzący programu - Damian Urbańczyk. Wśród sfilmowanych krain znalazły się m.in. pas ruchomych wydm nad Morzem Bałtyckim, poprzecinany siecią kanałów Park Krajobrazowy Dolina Dolnej Odry, bieszczadzkie pasma górskie i najpiękniejsze szlaki Karkonoszy.

W tym odcinku

W tym odcinku twórcy programu ukażą jak z perspektywy lotu ptaka wygląda Warszawa. Widzowie będą mieli okazję m.in wybrać się na podniebny spacer po Żoliborzu oraz zobaczyć, jak prezentuje się z góry pałac w Wilanowie.

Zobacz także