Polska z góry. Naj... w Polsce 2 (1)
serial dokumentalny Polska 2025
| W skrócie: | Województwo podkarpackie słynie z uzdrowisk. Kamera ukaże z lotu ptaka takie miejscowości jak Rymanów-Zdrój, Horyniec i Latoszyn, a także otaczające je atrakcje turystyczne. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| niedziela, 26 października jutro |
1:55 | PLANETE+ |
Opis
Kolejna odsłona serii, która prezentuje rekordowe pod wybranym względem miejsca i obiekty na terenie Polski i pokazuje je z lotu ptaka. Będą to m.in. najdłuższy wiadukt kolejowy, najstarsze uzdrowisko, największy park rozrywki, najgłębsze jezioro i najwyższa kolejka gondolowa. W poszukiwaniu rekordzistów twórcy odwiedzili Dolny Śląsk, Warmię, Mazury, Mazowsze czy Małopolskę.
W tym odcinku
Twórcy programu prezentują województwo podkarpackie. Słynie ono z malowniczo położonych uzdrowisk, które od końca XIX wieku przyciągają kuracjuszy. Kamera ukaże z lotu ptaka takie miejscowości jak Rymanów-Zdrój, Horyniec i Latoszyn, a także otaczające je atrakcje turystyczne.
Zobacz także
- Polska z góry. Naj... w Polsce 2 (5) - serial dokumentalny - dziś, 25 października 18:40 i 1 późniejsza emisja
- Polska z góry. Naj... w Polsce 2 (2) - serial dokumentalny - noc sob./niedz., 25 na 26 października 2:15
- Polska z góry. Naj... w Polsce 2 (3) - serial dokumentalny - noc sob./niedz., 25 na 26 października 2:35
- Polska z góry. Naj... w Polsce 2 (6) - serial dokumentalny - poniedziałek, 27 października 18:40 i 5 późniejszych emisji
- Polska z góry. Naj... w Polsce 2 (7) - serial dokumentalny - poniedziałek, 3 listopada 18:40 i 3 późniejsze emisje