Polowanie na wodne potwory: Granik itajar w menu rekina (4)

Polowanie na wodne potwory: Granik itajar w menu rekina (4)

(Monster Fish 6: Shark Eating Goliath)

serial przyrodniczy USA 2015   od 12 lat
W skrócie:Ichtiolog Zeb Hogan chce zapolować na olbrzymiego granika. Pływa po wodach północnego Atlantyku i Zatoki Meksykańskiej, by namierzyć te bezwzględne drapieżniki. Schwytany okaz waży 140 kg.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zeb Hogan, biolog i współpracownik National Geographic, wraz z doświadczoną ekipą przemierza odległe zakątki świata w poszukiwaniu największych ryb słodkowodnych. W szóstej serii zobaczymy między innymi, jak podróżuje do wodospadów w dżungli w Gujanie, aby znaleźć stworzenie przypominające potwora z horroru. Wybiera się też na Florydę, aby nurkować z prawdziwym podwodnym gigantem. Dzięki nowoczesnej technologii seria prezentuje wspaniałe zdjęcia niezwykłych ryb, dostarczając widzom emocji tropienia rzadkich zwierząt i satysfakcji odkrywania prawdy kryjącej się za opowieściami o wodnych bestiach.

W tym odcinku

Ichtiolog Zeb Hogan schwytał przedstawicieli największych gatunków ryb na świecie, jednak nie miał dotąd okazji zapolować na olbrzymiego granika. W tym celu podróżnik przeszukuje tropikalne wody Florydy. Z pomocą przychodzą mu czołowi naukowcy i miejscowy rybacy. Zeb pływa po wodach północnego Atlantyku i Zatoki Meksykańskiej, aby namierzyć te bezwzględne drapieżniki. Po wyczerpujących dwutygodniowych poszukiwaniach Hogan w końcu dopada 140- kilogramowego granika, mierzącego ponad 2 metry. Spotkanie oko w oko z tym wodnym potworem okazuje się niebezpieczną przygodą.

Zobacz także