Polowanie na mieszkanie (2/8)

Polowanie na mieszkanie (2/8)

program rozrywkowy Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Marcin Kobiałka mieszka na warszawskich Kabatach. Utytułowany sportowiec na co dzień pracuje jako handlowiec. Dorota spotyka go podczas zakupów. Okazuje się, że Marcin nie znosi swojej łazienki...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 29 października
za 11 dni
17:30 HGTV

Opis

Dorota Szelągowska udaje się do różnych marketów budowlanych, poszukując tych, którzy chcieliby zmienić coś w swoich mieszkaniach, ale nie wiedzą, jak to zrobić. W każdym odcinku prowadząca wybierze szczęśliwego uczestnika lub uczestników, a następnie w trzy dni wyremontuje najbardziej nielubiane pomieszczenie w mieszkaniu tej osoby.

Marcin Kobiałka mieszka sam na warszawskich Kabatach. To utytułowany sportowiec i mistrz w kolarstwie górskim, który na co dzień pracuje jako handlowiec. Dorota spotyka go podczas zakupów z koleżanką Agatą. Okazuje się, że Marcin najbardziej nie znosi swojej łazienki - od dawna marzy o remoncie. Prowadząca podejmuje wyzwanie. W trzy dni podaruje mu zupełnie nowe pomieszczenie, a z pomocą przyjdą jej koledzy Marcina. Jednak wprowadzanie zmian w tym mieszkaniu nie zakończy się na łazience.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także