Polowanie na mieszkanie (1/8)

Polowanie na mieszkanie (1/8)

program rozrywkowy Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Dorota spotyka na zakupach Zosię i Agatę. Dziewczyny mają siedmioosobową rodzinę. Opowiadają prowadzącej o swoich bliskich, a także o mieszkaniu, które wymaga remontu. Dorota postanawia im pomóc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 29 października
za 11 dni
17:00 HGTV

Opis

Dorota Szelągowska udaje się do różnych marketów budowlanych, poszukując tych, którzy chcieliby zmienić coś w swoich mieszkaniach, ale nie wiedzą, jak to zrobić. W każdym odcinku prowadząca wybierze szczęśliwego uczestnika lub uczestników, a następnie w trzy dni wyremontuje najbardziej nielubiane pomieszczenie w mieszkaniu tej osoby.

Dorota spotyka na zakupach dwie siostry, Zosię i Agatę. Dziewczyny mają dużą, siedmioosobową rodzinę. Opowiadają prowadzącej o swoich bliskich, a także o mieszkaniu, które zdecydowanie wymaga remontu. Państwo Guzy mieszkają na warszawskiej Pradze z dwójką najmłodszych dzieci - Zosią i Wojtkiem. Dorota postanawia odnowić ich salon. Ma tylko trzy dni, żeby stworzyć wygodne pomieszczenie, w którym zmieści się cała rodzina. Obecnie brakuje tam miejsca do wypoczynku. Następnego dnia prowadząca ma już przygotowany plan remontu.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także