Polowanie na Hitlera: Kryjówka (2)

Polowanie na Hitlera: Kryjówka (2)

(Hunting Hitler: Clandestine Cache)

serial dokumentalny USA 2017
W skrócie:Lenny i Gerrard dokonują zaskakującego odkrycia w hangarze lotniczym w północnych Niemczech. Mike i James przeszukują austriackie jezioro. Ich celem jest skrytka z nazistowskimi dokumentami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W 2014 roku FBI odkryło, że przywódca III Rzeszy mógł nie popełnić samobójstwa, lecz schronić się w Ameryce Południowej. Co więcej, Barack Obama odtajnił ponad 700 stron akt dotyczących poszukiwań Führera po wojnie. Autorzy serii próbują ustalić okoliczności upadku największego zbrodniarza w historii dziejów. Tropiąc prawdę, przemierzają Kolumbię, Brazylię czy Argentynę. W swoim śledztwie wykorzystują odtajnione materiały wywiadu, analizują relacje świadków i możliwe scenariusze wydarzeń. Jedna z hipotez koncentruje się wokół zaginionego U-Boota, którym Hitler mógł uciec z Europy.

W tym odcinku

Lenny i Gerrard dokonują zaskakującego odkrycia w hangarze lotniczym znajdującym się w północnych Niemczech. Z kolei Mike i James przeszukują austriackie jezioro. Ich celem jest skrytka z nazistowskimi dokumentami.

Zobacz także