Policjantki i Policjanci (914)

Policjantki i Policjanci (914)

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Paweł Monsiel, Magda Szczepanek, Wojciech Sukiennik, Anna Kukawska
W skrócie:Patrol dostaje zgłoszenie o zdemolowanym hotelowym pokoju. Na miejscu policjanci odkrywają zwłoki mężczyzny. Ustalają, że posługiwał się on cudzą tożsamością. Podczas napaści obecna była prostytutka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i każdego dnia walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami. Szymon (Paweł Monsiel) musi zmierzyć się z perspektywą rozwodu. Czekają go też kłopoty ze zbuntowaną podopieczną z ośrodka resocjalizacyjnego dla trudnej młodzieży. Funkcjonariusz może liczyć na wsparcie Miłosza (Paweł Kowalczyk). Natalię (Anna Bosak), która wreszcie ułożyła sobie życie, czeka wiele szczęśliwych chwil w małżeństwie z Arkiem (Paweł Parczewski), ale też sporo napięć na patrolach z Wojtkiem (Bartłomiej Piekarski). Kolega po fachu nie może jej wybaczyć, że zastrzeliła jego ukochaną.

W tym odcinku

Patrol dostaje zgłoszenie o zdemolowanym hotelowym pokoju. Na miejscu załoga odkrywa zwłoki mężczyzny zawinięte w pościel. W trakcie śledztwa okazuje się, że zamordowany posługiwał się cudzą tożsamością, a jedynym świadkiem zdarzenia jest prostytutka, która była w pokoju podczas napaści. W śledztwo angażuje się komisarz Szulc. Tymczasem Szymon jest przekonany, że jego macocha coś ukrywa. Dzieli się swoimi spostrzeżeniami z ojcem, ale prokurator Zieliński nie chce w to uwierzyć. Szymon umawia się z tatą na wieczorne spotkanie w jego ulubionej restauracji. Na miejscu okazuje się, że Jaskowska zorganizowała przyjęcie niespodziankę dla swojego męża.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także