Policjantki i Policjanci (913)

Policjantki i Policjanci (913)

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Paweł Monsiel, Magda Szczepanek, Wojciech Sukiennik, Anna Kukawska
W skrócie:Małżonkowie odkrywają zwłoki mężczyzny w mieszkaniu, do którego właśnie się wprowadzili. Okazuje się, że to lokator, który zaginął dwa lata temu. O zbrodnię podejrzani są brat i konkubina ofiary.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i każdego dnia walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami. Szymon (Paweł Monsiel) musi zmierzyć się z perspektywą rozwodu. Czekają go też kłopoty ze zbuntowaną podopieczną z ośrodka resocjalizacyjnego dla trudnej młodzieży. Funkcjonariusz może liczyć na wsparcie Miłosza (Paweł Kowalczyk). Natalię (Anna Bosak), która wreszcie ułożyła sobie życie, czeka wiele szczęśliwych chwil w małżeństwie z Arkiem (Paweł Parczewski), ale też sporo napięć na patrolach z Wojtkiem (Bartłomiej Piekarski). Kolega po fachu nie może jej wybaczyć, że zastrzeliła jego ukochaną.

W tym odcinku

Małżonkowie odkrywają zmumifikowane zwłoki mężczyzny za szafą w mieszkaniu, do którego właśnie się wprowadzili. Okazuje się, że to jeden z wcześniejszych lokatorów. Przepadł on bez śladu dwa lata temu. Wszystko wskazuje na to, że było to morderstwo. Rozpoczyna się trudne śledztwo i poszukiwania osób związanych z denatem oraz dowodów zbrodni. Funkcjonariusze ustalają, że w domu przez dwa lata mieszkał brat zabitego. Staje się on głównym podejrzanym, podobnie jak konkubina ofiary. Kolejne ustalenia z sekcji zwłok przynoszą przełom w dochodzeniu. Natalia coraz lepiej dogaduje się ze swoim nowym partnerem na służbie. Kiedy Marek zostawia telefon w komendzie, koleżanka postanawia zawieźć właścicielowi zgubę do domu. Marek niechętnie wpuszcza Natalię do środka. Z niezrozumiałych dla niej przyczyn, dochodzi między nimi do spięcia.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także