Policjantki i Policjanci (912)

Policjantki i Policjanci (912)

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Paweł Monsiel, Magda Szczepanek, Wojciech Sukiennik, Anna Kukawska
W skrócie:Góral ma wrażenie, że Jagna go unika. Patrol wysłuchuje właściciela lombardu, w którym doszło do kradzieży. Kamera monitoringu nagrała zdarzenie i szef pokazuje załodze zdjęcie sprawcy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i każdego dnia walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami. Szymon (Paweł Monsiel) musi zmierzyć się z perspektywą rozwodu. Czekają go też kłopoty ze zbuntowaną podopieczną z ośrodka resocjalizacyjnego dla trudnej młodzieży. Funkcjonariusz może liczyć na wsparcie Miłosza (Paweł Kowalczyk). Natalię (Anna Bosak), która wreszcie ułożyła sobie życie, czeka wiele szczęśliwych chwil w małżeństwie z Arkiem (Paweł Parczewski), ale też sporo napięć na patrolach z Wojtkiem (Bartłomiej Piekarski). Kolega po fachu nie może jej wybaczyć, że zastrzeliła jego ukochaną.

W tym odcinku

Góral ma wrażenie, że Jagna od jakiegoś czasu go unika. Przypadkowo spotyka ją pod blokiem i zaprasza na wieczorną randkę. Mężczyzna liczy na wyjaśnienia. Tymczasem patrol wysłuchuje właściciela lombardu, w którym doszło do kradzieży. Kamera monitoringu nagrała zdarzenie i szef pokazuje załodze zdjęcie sprawcy. Zaskoczony Zieliński rozpoznaje na fotografii jednego z wychowanków ośrodka, Racę. Chłopak sprytnie ukrywa się przed policjantami. Ekipa szuka pomocy u Nadii, która zna popularne wśród kolegów miejsca. Dziewczyna nagle znika z komendy, gdzie jeszcze chwilę wcześniej pracowała. Niebawem funkcjonariusze dostają informację, że Raca wpakował się w jakąś aferę, a miejscem spotkania ma być szkolne boisko.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także