Policjantki i Policjanci (906)

Policjantki i Policjanci (906)

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Paweł Monsiel, Magda Szczepanek, Wojciech Sukiennik, Anna Kukawska
W skrócie:Patrol odbiera wezwanie ze szpitala, skąd uciekła młoda kobieta. Personel twierdzi, że ukradła coś z wyposażenia. Poszukiwana miała złamaną rękę i inne urazy, ale mimo to zdecydowała się na ucieczkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i każdego dnia walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami. Szymon (Paweł Monsiel) musi zmierzyć się z perspektywą rozwodu. Czekają go też kłopoty ze zbuntowaną podopieczną z ośrodka resocjalizacyjnego dla trudnej młodzieży. Funkcjonariusz może liczyć na wsparcie Miłosza (Paweł Kowalczyk). Natalię (Anna Bosak), która wreszcie ułożyła sobie życie, czeka wiele szczęśliwych chwil w małżeństwie z Arkiem (Paweł Parczewski), ale też sporo napięć na patrolach z Wojtkiem (Bartłomiej Piekarski). Kolega po fachu nie może jej wybaczyć, że zastrzeliła jego ukochaną.

W tym odcinku

Patrol odbiera wezwanie ze szpitala miejskiego, skąd uciekła młoda kobieta. Personel twierdzi, że ukradła coś z wyposażenia. Na miejscu Bachleda i Zieliński dowiadują się, że poszukiwana miała złamaną rękę i inne urazy, ale z jakiegoś powodu zdecydowała się uciec przez okno. Po wysłaniu na komendę danych, okazuje się, że poszukiwana jest jedynym dzieckiem słynnego kardiochirurga. Szymon i Góral rozmawiają z nim, ale przekonują się, że nie jest on zainteresowany losem córki i nie ma czasu oraz chęci, by zajmować się jej poszukiwaniami. Załodze brakuje tropów, ale po jakimś czasie odzywa się do nich matka zaginionej. Jagna podczas spaceru z Góralem odkrywa brak portfela. Jest przekonana, że zaczynają się spełniać złe wizje, które przepowiedział jej wróżbita.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także